Податкове право

Податкове право, хоч і є по суті своїй частиною адміністративного права, але за своєю важливістю для життя й успішного функціонування бізнесу є найбільш значущим. На жаль, в Україні більшість податкових перевірок закінчується штрафами та нарахуваннями, які в більшості випадків абсолютно необгрунтовані і прийняті з порушенням законодавства. Юридична компанія ЮНАЙТЕД завдяки багаторічному досвіду супроводу та захисту наших Клієнтів при проведенні перевірок та в разі необхідності, оскарження їх результатів, завжди домагається позитивного результату.
Разом з супроводом і захистом підприємств при проведенні перевірок величезна увага приділяється податковому плануванню бізнесу. Приведення податкового та бухгалтерського обліку бізнесу відповідно до сучасних вимог податкового законодавства та судової практики, проведення податкового аудиту та Due Diligеnce спільно з фінансовими службами Клієнтів дозволяє уникнути майбутніх податкових проблем, а також зайвих податкових витрат.
Податкова практика ЮК ЮНАЙТЕД включає в себе наступні напрямки:

  • Спори з податковими органами

На сьогоднішній день дана категорія спорів є найбільш великою серед всіх категорій спорів, що виникають з публічних правовідносин спорів, які розглядаються адміністративними судами. Фактично податковий спір виникає з моменту ознайомлення компанії з наказом на проведення податкової перевірки. Розмитість податкового законодавства та різні трактування податковими органами створюють для платника податків непрості ситуації, в яких без консультації з юристом не можна вчиняти жодних дій з моменту ознайомлення з наказом і до отримання позитивного адміністративного або судового рішення.
Як показує практика розгляду судами податкових спорів, причинами найчастіше є незаконність дій (бездіяльність) податкових органів, що призводять надалі до прийняття необґрунтованих рішень по відношенню до платника податків, небажання працівників податкових інспекцій розбиратися у спірних ситуаціях і просто виконання плану щодо донарахування податків і наповнення бюджету.
Звертаючись до нас, Ви повинні пам’ятати, що результат податкового спору безпосередньо залежить від того, хто і як здійснює захист прав платника податків, починаючи з самого початку перевірки і до отримання адміністративного або судового рішення про скасування податкового рішення. Запорукою успіху у вирішенні спору безсумнівно є наша кваліфікація, хороші знання в області податкового та процесуального права і численний досвід участі у вирішенні податкових спорів.

  • Податкове планування.

Податкове планування – це комплекс фінансових заходів щодо оптимізації бази оподаткування та мінімізації податкових відрахувань. Податкове планування здійснюється на основі використання законодавчо дозволених методів, а також способів і прийомів бухгалтерського обліку, закріплених в законодавчих та нормативних актах, в стандартах бухгалтерського обліку. Податкове планування передбачає оптимізацію оподаткування в цілому, розробку ситуаційних схем оптимізації податкових платежів, організацію системи оподаткування для своєчасного аналізу податкових наслідків різних управлінських рішень. Планування податкових платежів в рамках податкового планування дозволяє компаніям більш ефективно управляти наявними ресурсами, збільшує кількість оборотних коштів і в результаті, підвищує можливості розвитку і ефективність роботи компанії.
Податкове планування є невід’ємною частиною при створенні, реструктуризації бізнесу (реорганізації, ліквідації підприємства, перетворення, злиття).
Процес податкового планування вашого підприємства ми допоможемо організувати таким чином, що це буде сприяти процвітанню і розвитку вашого бізнесу.

Юристи Юридичної компанії ЮНАЙТЕД стежать за змінами законодавства і можуть проконсультувати, провести аудит, грамотно спланувати схему оподаткування вашого підприємства, скоротити штрафи та донарахування, оскаржити незаконні дії податкових органів.Підписка на розсилку новин про оподаткування в Україні

Also available in: Russian, English