Інформаційні технології

У сфері юридичного супроводу галузі IT ми спеціалізуємося на наданні таких послуг:

1IT СТАРТАП - все, що необхідно, щоб запустити стартап

Послуга IT стартап є комплексним рішенням юридичного супроводу відкриття та правової підтримки бізнесу в сфері IT.

Послуга включає в себе:

  • загальну консультацію (роз’яснення загального та спеціального законодавства);
  • рекомендації щодо організаційно-правової форми;
  • рекомендації щодо оподаткування;
  • підготовку необхідного комплекту документів (установчі документи, накази, форми і т.д.) та реєстрацію в органах влади;
  • податковий супровід діяльності бізнесу в сфері IT;
  • підготовку типових цивільно-правових договорів (з урахуванням планів і специфіки конкретного бізнесу);
  • організацію оформлення трудових відносин (підбір схеми та підготовка документів).

2Консультації

Ми надаємо роз’яснення з питань застосування законодавства в галузі інтелектуальної власності, в тому числі, з питань виникнення, способів реалізації та захисту прав інтелектуальної власності на комп’ютерну програму.

3Реєстрація прав інтелектуальної власності

Чи обов’язково реєструвати свої авторські права на комп’ютерну програму?
В Україні – ні. Законодавство України не вимагає такої реєстрації. Законодавство США вимагає реєстрації авторського права в деяких випадках.
Чи доцільно реєструвати авторські права на комп’ютерну програму?
В Україні – так. Так як, у разі спору в суді, факт реєстрації авторського права може зіграти вирішальну роль. Крім того, реєстрація авторського права полегшить оформлення договорів за розпорядженням майновими правами, та їх оцінку, у разі потреби. У США – однозначно так!
Ми надаємо послуги з реєстрації авторського права на комп’ютерну програму (у тому числі, якщо це службовий твір) в Державній службі інтелектуальної власності України.
Також ми надаємо послуги з реєстрації авторського права на комп’ютерну програму в офіційному органі США – The US Copyright Office.

4Інвестиції в IT

Ми розробляємо і надаємо юридичний супровід інвестиційних схем як в Україну, так і з України, включаючи крос-володіння компаніями

5Робота з договорами у сфері IT

Ми розробляємо індивідуальні та типові договори про передачу майнових прав на комп’ютерну програму, а також необхідні супутні документи (оферти, інвойси, акти прийому передачі і т.д.).
Готуємо угоди про розподіл прав між співавторами.
Також ми готові перевірити запропоновані вам для підписання договори на предмет наявності для вас юридичних та фінансових ризиків.

6Представництво перед третіми особами

Ми надаємо послуги з представництва програмістів і IT компаній в переговорах з третіми особами як в конфліктних так і безконфліктних ситуаціях, у тому числі, перед державними органами.

7Захист інтелектуальних прав

Справи про захист майнових і немайнових прав інтелектуальної власності мають свою специфіку. Успіх в суді залежить від багатьох дій, які повинні бути здійснені до звернення до суду. Наприклад, вироблення стратегії, правильний збір документів і забезпечення доказів і т.д.
Ми надаємо комплексний захист, починаючи від первинної консультації і формування стратегії, і закінчуючи ефективним представництвом у виконавчій службі.

8Податкова оптимізація в сфері IT

Через наших зарубіжних партнерів організовуємо та супроводжуємо процес реєстрації компаній в іноземній юрисдикції, організацію договірних і фінансових взаємин між українськими та зарубіжними компаніями.

9Супровід міжнародних угод у сфері IT

Ми розробляємо і надаємо юридичний супровід оптимальних способів передачі майнових прав на комп’ютерну програму за кордон.
У тому числі за операціями експорту програмних продуктів через Інтернет (біржі фрілансу, магазини додатків, стоки) і напряму замовнику.

10Оформлення трудових відносин в сфері IT

В Україні
Невірне оформлення трудових відносин з програмістом, невірний розподіл прав інтелектуальної власності може спричинити для підприємства серйозні юридичні та фінансові наслідки при реалізації / використанні комп’ютерної програми. Наприклад, судова заборона на реалізацію / використання.
З метою мінімізації зазначених ризиків ми готові надати наступні послуги:
консультації та рекомендації за схемами оптимізації трудових, авторських договорів та договорів про надання послуг / підряду;
оформлення трудових відносин.

В США та Європі
Перевіряємо трудові договори з іноземними роботодавцями.

11Ліцензіювання та продаж програмного забезпечення

Ми надаємо юридичний супровід в процесі Ліцензіювання та продажу Вашого програмного забезпечення


Інформаційні технології

Надсилайте мені інформацію щодо інформаційних технологій

Also available in: Russian, English