Правовой аудит

Правовий аудит

10,000.00грн.

«Правовий аудит» – діяльність Компанії або її Виконавця з аналізу наявних у Клієнта первинних та нормативно-розпорядчих документів з яких складається та якими регулюється діяльність Клієнта.

Опис товару

«Правовий аудит» – діяльність Компанії або її Виконавця з аналізу наявних у Клієнта первинних та нормативно-розпорядчих документів з яких складається та якими регулюється діяльність Клієнта. Полягає у складанні акту правової оцінки та рекомендацій щодо проведення необхідних дій та складанні переліку необхідних для підготування документів з метою забезпечення належної юридичної позиції Клієнта та захисту його прав та інтересів в юридичному та економічному просторі Україна та інших країн.

Комплексна послуга “Дью Діліженс” – унікальна, послуга компанії “ЮНАЙТЕД”, яка полягає в наданні ряду юридичних послуг для швидкого та якісного аналізу Вашого бізнесу, яка вирішує багато юридичних питань. В даному пакеті передбачені юридичні послуги, які є найбільш важливі для компанії та дозволяють вирішити найкритичніші питання, що виникають під час введення бізнесу, а також, послуги котрі спрямовані на здійснення необхідних дій для недопущення або усунення можливих проблем. Комплексна послуга “Дью Діліженс” пропонує аналіз та огляд у таких сферах: Корпоративне управління компанією Акції та акціонери компанії Державне регулювання діяльності компанії Основні контракти та інші транзакції компанії Свідоцтва майнових прав компанії Трудові відносини в компанії Претензійно-позовна діяльність компанії По закінченню аналізу та огляду юристи складають висновок з проведеного правового аудиту організації. Юридична компанія «ЮНАЙТЕД» має багатий і успішний досвід і необхідний ресурс по супроводу бізнесу в різних галузях, тому пропонує Комплексну послугу “ Дью Діліженс” для кваліфікованої та якісної допомоги бізнесу.

Also available in: Russian

Відгуки

Наразі відгуків нема.

Залиште відгук першим “Правовий аудит”