Переваги відкриття компанії в США

Переваги відкриття компанії в США

Кожна, абсолютно кожна, людина на цій планеті може відкрити бізнес в США. При цьому абсолютно не важливо, чи великий у неї бізнес або зовсім маленький. Для багатьох бізнесів робота з американським ринком є ​​питанням існування і виживання в принципі, для всіх інших – це питання збільшення доходів, досягнення принципово нового масштабу і оборотів, робота з величезною платоспроможною клієнтською базою. І, що дуже важливо, це робота в законодавчому полі, де тільки ти і твої таланти є визначальними, де ніякий чиновник не поставить тобі підніжку, де немає рейдерів, які одного “прекрасного” дня присвоять собі справу твого життя. Ось так, якщо коротко, виглядає відповідь на питання “навіщо мені бізнес в США” для активної, талановитої і сповненої божевільних ідей, як зробити світ кращим, людини.
І ось на шляху до досягнення цієї мети стоїть створення компанії. У США цей процес спрощений до мінімуму, проте є ряд важливих нюансів. Їх ми розберемо детально в наступних публікаціях. А поки ще раз зупинимося на тому, які переваги дає відкриття компанії в Сполучених Штатах.

1. Своя компанія Вам потрібна для того, щоб спростити процедуру продажу на американському ринку, зокрема в питаннях митного та податкового обкладення.

2. Своя компанія вам потрібна для того, щоб мати доступ до ринку капіталу в США: венчурного капіталу, ангел-інвесторів і публічних ринків.

3. Своя компанія Вам потрібна для того, щоб посилити репутацію як в очах Ваших американських клієнтів, так і на інших зарубіжних ринках.

4. Своя компанія в США Вам потрібна для того, щоб отримати можливість оформити візу і легально працювати в США (як інвестор, співробітник компанії і ін. – АЛЕ важливо розуміти, що просто відкриття компанії для отримання візи інвестора або робочої замало).

5. Можливість оптимізувати оподаткування всередині США, якщо Ви працюєте через американську компанію.

Інші статті по темі:
10 правил для успішного володіння і управління американською компанією
Що краще? C-corporation-або LLC?
Види компаній в США
Ведення бізнесу в США

Also available in: Russian

Related posts

Візи в США

Візи в США

Громадянам України для в’їзду до Сполучених Штатів як і раніше необхідно мати візу. В Україні візи в США надаються консульським відділом...

Ведення бізнесу в США

Ведення бізнесу в США

На сьогоднішній день Сполучені Штати Америки є найбільш конкурентоспроможною і технологічно розвиненою країною у світі з високим рівнем життя і...

Posted