Податкова перевірка: допустити не можна не допустити (розповімо – де треба поставити кому)

Податкова перевірка: допустити не можна не допустити (розповімо – де треба поставити кому)

Налоговая проверка: допустить нельзя не допустить (расскажем как правильно поставить запятую)

Більшість клієнтів звертаються до юристів ЮК «UNITED» вже після проведення податкової перевірки. Але багатьох проблем пов’язаних з проведеною перевіркою можна було б уникнути, не допустивши перевіряючих до справи.
Тепер по порядку. Зазвичай все відбувається так …

Приходить запит про надання інформації та документів (в якому пишеться, як правило з невеликими варіаціями, на тему – «у зв’язку з отриманням податкової інформації» або «були отримані факти, які свідчать про порушення податкового законодавства» і т.д.).

Примітка:в даній публікації ми не розглядаємо ситуацію, в якій Ви надасте документи, тому це тема іншої статті.

Отже, документи на запит ви не надали (вирішили не надавати, забули про запит або документи у Вас просто відсутні). Через деякий час, залежно від інтересу податкового органу до Вашого підприємства або Вашої черги в списку, Вас відвідає податковий інспектор з твердим наміром провести перевірку.На цьому етапі, в більшості випадків, є можливість не допустити перевіряючого через формальні підстави (напр. Рис.1,2).

Податковим законодавством передбачена можливість підприємству захищати свої права шляхом недопуску до перевірки (тобто перевіряти можуть не тільки Вас, але і Ви їх). У випадку допущення помилок перевіряючими, Ви зі спокійною душею можете не допустити перевіряючого до перевірки Вашого підприємства. Правомірний недопуск до перевірки дозволить Вам повноцінно підготуватися до можливої ​​перевірки. А бувають випадки, в яких про Вас взагалі можуть «забути» на невизначений час.

Важливо: рішення про недопуск до перевірки при недостатніх для цього підстав може призвести до вкрай негативних наслідків для підприємства, до таких як арешт активів і розрахункового рахунку. Тому рішення про недопуск до перевірки повинно прийматися свідомо.

Податкові адвокати ЮК «UNITED», володіючи багаторічним досвідом роботи в контролюючих органах, а також захисту інтересів підприємства при проведенні податкових перевірок, проконсультують Вас і допоможуть прийняти правильне рішення, яке дозволить Вам якщо не уникнути перевірки повністю, то хоча б мінімізувати її наслідки.

Звертайтесь в ЮК «UNITED» за безкоштовною консультацією. І Ви знатимете – як правильно і без наслідків не допустити перевіряючого до перевірки.

Also available in: Russian

Related posts

Ведення бізнесу в США

Ведення бізнесу в США

На сьогоднішній день Сполучені Штати Америки є найбільш конкурентоспроможною і технологічно розвиненою країною у світі з високим рівнем життя і...

Posted