Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте дані умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

ТОВ «Юнайтед Ло Кампані», зареєстрована згідно із законодавством України (далі Компанія) дозволяє Вам переглядати, завантажувати, тиражувати і розповсюджувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання або за умови, що

  • розміщена на Сайті інформація не буде змінена;
  • при поширенні інформації з даного Сайту згадується, що всі авторські права належать Компанії.

Будь-яке інше використання матеріалів Сайту без попереднього письмового дозволу Компанії заборонено.
Відмова від відповідальності
Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Компанія не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Компанія в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті. У разі застаріння матеріалів і послуг на цьому Сайті, Компанія не зобов’язується оновлювати їх. Компанія ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.
Реєстрація на сайті
Реєструючись на Сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні данні.
У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під Вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Ви зобов’язуєтесь повідомити про це нам.

Зворотній зв’язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення Компанія може видаляти без Вашої згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Компанія не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Also available in: Russian, English