Послуги адвоката в кримінальному процесі

Не секрет, що для більшості підприємств в Україні «спілкування» з правоохоронцями вже не є чимось незвичайним. Поки держава декларує бажання створити всі умови для виведення бізнесу з тіні, силові структури в умовах фінансової кризи використовують кримінальний кодекс як інструмент для поповнення бюджету і власних кишень. Прагнення вести бізнес виключно в правовому полі не може застрахувати від знайомства з кримінальним процесом. Завдання адвоката – звести таке знайомство до мінімуму.
Перший проявлений до Вас інтерес (зазвичай це вимога надати копії або навіть оригінали документів «в порядку ст.ст. 40, 93 КПК України»), вже привід звернутися за професійною допомогою. Так, досвідченому юристу, сам запит вже говорить багато про що. Підготовку відповіді на запит або вимогу рекомендуємо також доручити фахівцеві, так як грамотно складена відповідь дозволить виграти час і вибрати правильну позицію для підготовки до можливого(і цілком ймовірного) візиту силових структур.
Адвокати ЮК «Юнайтед» спеціалізуються на захисті при звинуваченні в «економічних» злочинах і готові надати професійну допомогу на всіх стадіях кримінального провадження:

Навіщо потрібен адвокат і чому недостатньо порад «досвідчених людей», близьких і товаришів по службі? Згідно з чинним законодавством, тільки адвокат має право здійснювати захист прав підозрюваного (підсудного) в кримінальних справах з усім обсягом повноважень, які належать захиснику у кримінальному процесі та забезпечити право свідка на правовий захист. Діяльність адвокатури гарантована Конституцією України і регламентована Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Адвокати мають право збирати інформацію і відомості, які можуть бути використані як докази в цивільних, господарських, кримінальних справах і в справах про адміністративні правопорушення. Крім того, адвокат не може бути допитаний як свідок з приводу того, що йому стало відомо при здійсненні професійної діяльності. Відмінність адвоката від інших юристів в тому, що йому заборонено розголошувати відомості, що становлять предмет адвокатської таємниці. Таку специфічну послугу як адвокатське зберігання здійснювати зможе тільки адвокат.
Діючи самостійно, Ви можете нашкодити собі: розширюючи коло свідків і підозрюваних, а також надаючи документи, які на Ваш погляд, нічим не загрожують. Такі дії можуть призвести до несподіваних (і часто неприємних результатів).
Тим часом, адвокати ЮК «Юнайтед» допоможуть Вам звести до мінімуму всі ризики від спілкування з правоохоронними органами.

 


Адвокатські послуги


Also available in: Russian, English